Nasza okolica

Apartament U Nas w Sudetach

Do naszego apartamentu zapraszamy miłośników gór, wypoczynku, bliskiego kontaktu z naturą!
Apartament U Nas w Sudetach zapewni doskonały komfort zarówno parom jak i rodzinom z dziećmi. W okolicy znajduje się Park Dinozaurów, mini zoo Zwierzaczkowo, hodowla alpak Alpaki w Karkonoszach, a także plac zabaw, boisko sportowe i zewnętrzna siłownia. Z okien apartamentu można często obserwować sarny i jelenie, które w szczególny sposób upodobały sobie to miejsce.
Dodatkowo, tylko 10 minut spaceru dzieli was od takich atrakcji jak Złoty Widok i Chybotek, z których można wyruszyć do Wodospadu Szklarki czy Chaty Walońskiej. Ruszając w stronę Gór Izerskich można spacerem przejść na platformę widokową Diamentowy Widok, zlokalizowaną przy Zbójeckich Skałach, czy do słynnych walońskich sztolni pirytu.

Miejsce, w którym zlokalizowany jest Apartament U Nas w Sudetach, jest urokliwe i spokojne, położone ok. 2,5 km od centrum Szklarskiej Poręby Górnej. Apartament polecamy wszystkim tym, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, tłumów i hałasu. Mieszkanie położone jest na parterze budynku, posiada taras z ogrodem oraz meblami ogrodowymi, aby w spokoju wypić poranną kawę rozkoszując się widokiem na las i góry.

Apartament U Nas w Sudetach